Showroom Merkezi (Anasayfa Vitrini)


Showroom merkezi Dopingi ile ilanınız  220* kata kadar daha fazla görüntülenebilir.

Her gün yokyoksatar.com’u ziyaret eden binlerce kişiye ulaşmak, satmak / kiralamak istediğiniz ilanınızın veya ürününüzün , bilinirliğini arttırmak için kullanabilirsiniz.

Alışverişe çıkanlar için işlek caddelerdeki mağaza vitrinleri vazgeçilmezdir. Yokyoksatar.com showroom merkezi de böyle bir cazibe noktasıdır. “Showroom merkezi” dopingiyle ilanınız, yokyoksatar.com’a tıklayan herkesin ilk karşılaştığı ilanlardan olacaktır.

“Ana Sayfa Vitrini” dopingi ile ilanınız yokyoksatar.com ana sayfasındaki vitrin bölümünde küçük fotoğrafıyla yer alacaktır. 

Ana Sayfa Vitrini, yoğun olarak takip edilen, bu nedenle alışveriş hacminin yüksek olduğu bir bölümdür. Vitrinde yer almanızdan itibaren ilanınıza tıklanma oranının büyük bir hızla artışına tanık olacaksınız.

İlanınız diğer ilanlarla birlikte hızlı sat puanınıza göre sırası ile  vitrinde görülebilecektir. O an vitrinde görünmeyen tüm Ana Sayfa Vitrini ilanlarına vitrin bölümünün sağ üst köşesinde bulunan "Tüm vitrin ilanlarını göster" linkine tıkladığınızda erişebilirsiniz.

Ana Sayfa Vitrini Dopingini nasıl alabilirim?

 Yeni ilan verirken

    Showroom merkezi dopingini ilan verirken hızlı sat ekranında işaretleyerek verebilirsiniz.

 Yayınlanmış ilana verirken
    Bana özel'den yayındaki ilanlara, aktif satışlara  tıklayınız, ana sayfa doping yapmak istediğiniz ilanın sağındaki hızlı sat
    özelliği logosuna tıklayınız.Gelen ekranda işareteleme yaparak ilerleyiniz.


  Ödemeniz ardından anasayfadaki yerinizi alınız.
  Showroom merkezindeki sıralamanız aynı google mantığı gibi çalışmaktadır. En yüksek teklifi veren ilan en üstteki
        sıralarda yer alır.
  Bu teklifi Jet Satış Alanından verebilirsiniz. Ayrıca Bu alanda verdiğiniz teklif ile tahmini sıranızıda görebilirsiniz.